PAR MUMS

Laipni lūgti Unastyle!

Imidža skola-studija „Unastyle” dibināta 2006. gadā. Pa šiem gadiem tā ir kļuvusi par līderi vizāžistu, stilistu un frizieru profesionālajā apmācībā. Skolas pedagogi ir augsti kvalificēti praktizējoši speciālisti, kas savu prasmi pierādījuši vairāku gadu garumā strādājot salonos ar klientiem, sabiedrībā zināmām personībām, piedaloties visdažādākajos projektos. Daudzi pedagogi ir konkursu treneri, vairāku semināru un meistarklašu vadītāji, mācību programmu un metodisko materiālu autori, kas ar aizrautību un degsmi dalās sava pieredzē un profesionālajos noslēpumos ar saviem audzēkņiem. Audzēkņi savu meistarību ir pierādījuši vairākos konkursos gan Latvijā, gan ārpus tās robežām.

Skolas audzēkņiem jau mācību laikā ir iespēja iziet praksi visdažādākajās vietās- modes skatēs, fotosesijās, koncertos, TV projektos, teātros, filmēšanās, uc. Tas dod iespēju iepazīt profesiju reālajā darba vidē. Daudziem šo prakšu laikā tiek piedāvātas darba iespējas. Mūsu skolas absolventi ir veiksmīgi iekārtojušies sava izvēlētajā profesijā salonos, teātros, televīzijā, kino, izveidojuši savus uzņēmumus. Mēs lepojamies ar mūsu skolas absolventiem, kas ir kļuvuši izcili speciālisti.

Bez profesionālajām apmācībām studija piedāvā arī kvalifikācijas celšanas un pilnveides kursus un seminārus. Studijā notiek arī pakalpojumu sniegšana klientiem- individuālās stila konsultācijas, pārvērtības, personālā stilista pakalpojumi, fotosesijas, friziera pakalpojumi, kursi pusaudžiem u.c. Studijas speciālisti ir vienmēr gatavi uzklausīt un izpildīt klientu vēlmes. Apmierināti klienti ir mūsu vizītkarte!

0k Frizūras
0k Make Up
0k Body Art
0k Pārvertības

MŪSU PEDAGOGI

Skolas pedagogi ir kvalificēti, praktizējoši meistari, kas savu prasmi pierādījuši vairāku gadu garumā.

Una Bernatoviča

Una Bernatoviča

Skolas direktore

Dekoratīvā kosmētika,
Stila mācība,
Prakses vadītāja

Laura Valuta

Laura Valuta

Pedagogs

Dekoratīvā kosmētika,
Stila mācība