ATSAUKSMES

Mīļā Una un Ineta!

Varu tikai pateikt lielu padies par visu, ko esmu iemācījusies un par lielisko attieksmi! Jau sen, sen gribēju tikt un darboties šajā nozarē un beidzot tas ir piepildījies! Nevaru iedomāties labāku skolu un skolotājus kā šeit!

Paldies!

Elīna

Sajūtas pabeidzot skolu???

Neticami! Es neticēju, ka to izdarīšu, bet pateicoties Unas mudinājumiem, Inetas saulainajam smaidam un Annas entuziasmam,- man nebija variantu. Diploms kabatā!!!

Domāju, ka šī magnētiskā vieta mani uz šejieni vēl daudz atvilks.

Mēs esam vislabākie

Jenny May

Šie bija trīs fantastiski un aizraujoši gadi. Mīļš paldies par māju sajūtu un zināšanām, ko apguvām šajā laikā. Paldies visiem foršajiem un lieliskajiem pasniedzējiem.

Līga Žoža

Mīļā Una!

Paldies par savām zināšanām, enerģiju, mīlestību, ko Tu dod mums, savām audzēknēm! Mēs to sajūtot uzzinām un iemācāmies tik daudz un caur tām zināšanām uzplaukstam un attīstamies!

Mēs to novērtējam, ar cieņu un mīlestību pieminot Tavu vārdu un Skolu!

Paldies,

Stīna Skume

Šeit ir vienkārši Lieliski pasniedzēji! Kolosāla attieksme pret audzēkņiem.Viennozīmīgi-vislabākā skolā Latvijā!!!

Eva Grišāne

Замечательно, жемчужина Риги, настоящие профессионалы, креативная атмосфера творчества и красоты. Спасибо Уне и замечательным коллегам за преданность профессии и неисчерпаемому желанию познавать новое и делится своими знаниями, заражать творчеством молодых специалистов и студентов! Успехов, творчества и замечательных клиентов!

Tatiana Kovanska

Mēs sākām no nulles, bet nu kļuvām par miljonārēm- ideju, prasmju un zināšanu ziņā! Paldies, par doto iespēju mācīties!

Karīna Hailova