BALTIC BEAUTY 2019 konkursu rezultāti

BALTIC BEAUTY 2019 konkursu rezultāti

   

Šogad izstādes Baltic Beauty 2019 ietvaros norisinājās vairāki konkursi vizāžistiem. Jau 4. reizi notika “Kreatīvais make up” konkurss, kurā dalībnieki varēja veidot radošu nestandarta meikapu ar dažādiem materiāliem. Dalībnieku koptēli bija ļoti atšķirīgi un pārsteidzoši. Unastyle Imidža skolas studente Madara Aleksejeva ( 2.kurss stilistu grupa) kreatīvā make-up konkursā ieguva 1. vietu un Anete Rancāne ( 1.kurss stilistu grupa) ieguva 3.vietu. Ļoti lepojamies ar saviem studentiem.

Konkursā piedalījās arī esošās Unastyle studentes: GuntaStrelkova, Krista Kivkucāne, Kristīne Kalve, Liene Baltruka, Liene Trēde, Madara Jansone. Kā arī Unastyle Imidža skolas absolventes Iluta Reinberga ( stilists), Milēna Samharadze (vizāžists), Zane Aukstikalne (vizāžists) un Violeta Jakubāne ( stilists).

Baltic Beauty 2019 ietvaros norisinājās arī 1. dekoratīvās kosmētikas zīmola ARTDECO cosmetics konkurss “Glam Make up” bija izaicinājums dalībniekiem, jo veidot meikapu vajadzēja ar “Artdeco” kosmētiku, kas tika iedota dalībniekiem pirms konkursa. Pēc tam šis kosmētikas komplekts palika kā dāvana dalībnieka īpašumā. Kurā piedalījās Unastyle Imidža skolas absolventes: Karīna Lovniece ( stilists), Liene Tamane-Zaharāne (stilists) un Zane Aukstikalne (vizāžists)

 


Foto: Iriska Gushina