Sievišķīgais brančš

Sievišķīgais brančš

Ir aizritējis laiks, bet pozitīvās atmiņas un lieliskās sajūtas ir saglabājušās. Kādā svētdienas rītā, profesionāļi tikās ar ievērojamu skaitu sieviešu, lai apmainītos ar pozitīvu enerģiju un iedvesmotu košai un neaizmirstamai pavasara sezonai. Tikšanās noritēja vecrīgas romantiskākajā un īpašākajā itāļu restorānā ” FELICITA”, kur visus laipni uzņēma un sagaidīja restorāna īpašniece un latviešu skaistumkaraliene Viktorija Brovuna.

Meistarklasi vadīja “Unastyle” Imidža skolas- studijas direktore un zīmola BERCOLOR radītāja Una Bernatoviča, kopā ar vizuālā tēla stilisti un pasniedzēju Lauru Valutu kā arī Latvijā populāro un plaši pazīstamo vizāžiti Janu Kozlovu.

Kamēr profesionāļi dalījās ar 2020. gada meikapa tendecēm un demonstrēja divas no šīm tenedencēm praktiski, apmeklētājas mierpilnā un nesteidzīgā gaisotnē baudīja sarupētos gardumus, kas uz galdiem tika klāti īpaši bagātīgi.

Pasākuma izskaņā katra dalībniece saņēma dāvanu no zīmola BERCOLOR un restorāna īpašniece Viktorija izlozēja pudeli īpaša Albano Carrisi vīna, kurš nācis no paša Al Bano vīna dārziem.

Foto: Laura Sproģe